+46 418 44 99 20

Marknadsföring & försäljning

[ichcpt id="955″]

Andreas Berner Försäljningsdirektör

Mobil: +46 70 535 09 62

E-post: andreas.berner@bccab.com

Paolla da Mota Samordnare för försäljning och marknadsföring FiberCell

Mobil: +45 42 14 92 90

E-post: paolla.damota@bccab.com

Johan Anckar Area Sales Manager ✔

Mobil: +46 707 47 47 01

E-post: johan.anckar@bccab.com

Malin Persson Area Sales Manager ✔

Mobil: +46 730 337173

E-post: malin.persson@bccab.com

Heinz Reinstorf Specialist på skogsplantskolor och försäljningschef för området

Mobil: +27 82 775 82 60

E-post: BCC@fnssa.co.za

Kristina Despotovski Sales Coordinator

Mobil: +46 70 431 08 36

E-post:Kristina.despotovski@bccab.com

Andreas Nilsson Bid Manager

Mobil: +46 72 533 99 20

E-post: andreas.nilsson@bccab.com

Roberto Rouco Hermida Area Sales Manager ✔

Mobil: +46 707 43 99 29

E-post: roberto.rouco.hermida@bccab.com

Leandro Costa Försäljning FiberCell

Mobil: +45 42 14 92 91

E-post: leandro.costa@bccab.com

EFTERMARKNAD

Patrik Johansson Team Leader After Sales

Mobil: +46 (0)70 600 3771

E-post: aftermarket@bccab.com

Dick Hill Senior Service Engineer

Mobil: +46 (0)70 600 3771

E-post: aftermarket@bccab.com

Mats Bernevik After Sales Coordinator

Mobil: +46 (0)70 600 3771

E-post: aftermarket@bccab.com

Jenny Dahlström After Sales and Installation Coordinator

Mobil: +46 (0)70 600 3771

E-post: aftermarket@bccab.com

Ledningsgrupp

Torsten Karlsson VD

Susanne Westerdahl CFO

Andreas Berner Försäljningsdirektör

Patrik Andersson Thylander Inköpsansvarig & FiberCell - Koncept

Rolf Jacobsson Produktionschef

Michael Skog R&D Manager